ŽK: 44. Pavlenda, 66. Majerník, 90. Orávik - 58. M. Matúš, 77. Považanec, 89. Vajda

Zlaté Moravce: M. Kuciak - Pavlenda, M. Pavlovič, Pavol Majerník, Chren - Babic, Paur (86. Brčák), M. Hruška, M. Husár - Candrák (31. Orávik), Ľ. Bernáth (46. Hodek)
Banská Bystrica: Belic - M. Pančík, Gyömbér, Vajda, Savič (73. M. Kuzma) - Brašeň, Považanec (79. Augustín), Marek Hlinka, T. Hučko - Slančík (60. Laksík), M. Matúš

1. FC Tatran Prešov - AS Trenčín 1:0 (1:0)
ŽK: 37. Guba, 42. Papaj - 42. Holúbek, 82. Čögley
rozhodovali: Vnuk - D. Hrčka, Lieskovský
1830 divákov

Prešov: Jakub Diviš - Kolbas, Krajník, Štetina, Krob - P. Petráš - Papaj, Katona, Macko (46. Piter-Bučko), Zošák - Guba (51. Beglaryan, 87. Dolný)
Trenčín: Volešák - Čögley, Godál, Kleščík, Holúbek (59. Radovanovič) - Báez (59. S. Štefánik) - L. Peltier, V. Horváth, Salinas (83. Hlohovský), Mazan - Depetris

Prešov mal Trenčínu čo vracať, keď na jeseň prehral na jeho ihrisku 0:4. V prvom polčase predviedli obe mužstvá solídne výkony a diváci videli niekoľko šancí, ale iba z jednej padol gól. Hneď v 3. minúte napálil loptu zblízka do nôh domáceho brankára Diviša hosťujúci Peltier. Z protiútoku mieril Zošák nepresne, navyše jeho strele chýbala prudkosť a razancia. V 9. min sa Kolbas po druhom domácom rohu ocitol vo vyloženej šanci, no Volešák zblízka jeho strelu vyrazil. V 11. min sa Prešov dočkal gólu, jeho autorom bol zblízka Katona. Na opačnom konci mal vyrovnanie na kopačke Peltier, no namieril iba do Diviša. Potom Prešovčan Katona zo 16 metrov vypálil parádne z voleja, ale iba tesne nad. V 41. min zachránila Diviša po strele Depetrisa ľavá žrď. V druhom polčase diváci už gól nevideli. Hostia síce s pribúdajúcimi minútami prevzali iniciatívu, no ich šance do kategórie vyložených zaradiť nemožno. Na konci ich akcií síce boli Salinas a neskôr aj Depetris, lenže koncovka týchto hráčov nebola presná.

Sergij Kovalec, tréner Prešova: "Hrali sme proti kvalitnému súperovi motivovať hráčov bolo po sérii deviatich stretnutí bez víťazstva dosť ťažké. Nakoniec sa nám to všetkým podarilo. Svojim zverencom za to ďakujem, dali do hry srdce, čo bolo na trávniku vidieť. V druhom polčase sme prenechali iniciatívu hosťom, no vďaka disciplíne vzadu sme ubránili najtesnejšie víťazstvo."
Adrián Guľa, tréner Trenčína: "Bol to rušný zápas, ak by premenil hneď na začiatku svoju šancu Peltier, mohol sa vyvíjať aj inak. Veľká škoda tiež smolného momentu, keď sme v závere prvého polčasu trafili do žrde. Po výmene strán sme boli lepší, lenže v pokutovom území nám chýbal dôraz. Prešov vyhral so šťastím, ale aj také zápasy bývajú."

DAC 1904 Dunajská Streda - FK Senica 0:1 (0:0)
Gól: 79. Gajdošík.
Rozhodoval: Horváth
ŽK: Prodanovič, Laštovka, Kabele - Kalabiška, Diarrassouba, Gajdošík
1897 divákov.

Dunajská Streda: Kučera - Laštovka, Marcin, Prodanovič, Urbánek (66. Matúš) - Nikolič, Lénárth (74. Hanták), Boya, Kabele (85. Csölle) - Kordič, Delarge
Senica: Bolek - Štepanovský, Gorosito, Gajdošík, Leal - Križko (71. Strnad), Kóňa, Černý (90. Wilaars) - Diviš, Kalabiška - Diarrassouba (46. Blackburn).

MFK Ružomberok - FC Spartak Trnava 0:0
ŽK: 37. Kostelný, 39. Nosek, 45. Masaryk - 45. R. Procházka, 67. Čvirik